اخبار خوروبیابانک


50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود  

50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود [0 دیدگاه]

بیش از 50 برنامه به مناسبت‌ هفته بسیج درسطح پایگاه های مقاومت، واحدهای دانشجویی و دانش آموزی شهرستان خور و بیابانک اجرا می شود.
شماره مطلب : 1453 تاریخ ارسال : 1394/9/11 ساعت: 5:57 PM تعداد بازدیدها : 948

مانور ایمنی در برابر زلزله در مدارس خوروبیابانک برگزار شد.
به مناسبت هشتم آذر روز ملی ایمنی در برابر زلزله، هفدهمین مانور سراسری زلزله در سطح مدارس شهرستان برگزار گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام خور، این مانور با شعار (( مدرسه ایمن – جامعه تاب آور )) هر ساله با هدف ترویج فرهنگ ایمنی و ارتقای توانمندی دانش آموزان برای مواجهه درست با بلایای طبیعی بویژه زلزله برگزار می شود .
همچنین فرهنگ مقاوم سازی ،افزایش ایمنی و کاهش تلفات و خسارات ناشی از زلزله و ایجاد آمادگی برای واکنش های صحیح و سریع در برابر زلزله از دیگر اهداف برگزاری این مانور می باشد .
در این مانور دانش آموزان مدارس آموزشهای لازم در وقوع زلزله را توسط مربیان مدارس و هلال احمر فرا گرفته و با صدا در آمدن آژیر نحوه مواجهه با زلزله احتمالی ، پناهگیری و امداد رسانی به مصدومان را تمرین می کنند .
معاون فرماندار نیزدر پایان مانوربرای دانش آموزان مطالب و نکات ایمنی در هنگام زلزه را بیان نمودند و هدایایی به دانش آموزانی که  نقاشی و انشاء در مورد هلال احمر کشیده و نوشته بودند اهداء گردید.
این مانور با حضور مسئولین شهرستان در مدرسه مریم به صورت نمادین برگزار گردید و ازمدیر و معلمین آموزشگاه که همکاری خوبی برای اجرای مانور زلزله داشتند و حضور مسئولین در این مانور کمال تقدیر و تشکر را داریم .تاریخ بروزرسانی : 1394/9/11 ساعت: 5:59 PM