اخبار خوروبیابانک


50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود  

50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود [0 دیدگاه]

بیش از 50 برنامه به مناسبت‌ هفته بسیج درسطح پایگاه های مقاومت، واحدهای دانشجویی و دانش آموزی شهرستان خور و بیابانک اجرا می شود.
شماره مطلب : 1452 تاریخ ارسال : 1394/9/4 ساعت: 2:41 PM تعداد بازدیدها : 1078

120 دانش آموز دختر شهرستان خور و بیابانک به اردوی راهیان نور اعزام شدند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خور و بیابانک از اعزام 120 دانش آموز دختر دوره متوسطه به اردوی راهیان نور جنوب کشور خبر داد.
سرهنگ پاسدار جواد فصیحی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: برای اجرایی کردن منویات رهبر معظم انقلاب، دانش آموزان دختر دوره متوسطه در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.
وی افزود: باتوجه به هجمه های ضد فرهنگی و اقداماتی که دشمن برای نفوذ انجام داده است، درک عمیق فرهنگ ایثار و شهادت بهترین راه برای مصون نگه داشتن نسل جدید بویژه دانش آموزان از این تهاجمات است.
سرهنگ فصیحی با اشاره هشدارهای رهبر معظم انقلاب در مورد نفوذ دشمن گفت: رهبر معظم انقلاب بارها در فرمایشات خود تاکید کرده اند که اجازه نفوذ نمی ‏ دهیم، این فرمایش ایشان بیانگر آن است که دشمن دیگر به تهاجم نظامی نمی‏ اندیشد و به دنبال راه های جدیدی همچون بی هویت کردن جوانان، کم رنگ کردن اعتقادات و باورها و کمرنگ کردن فرهنگ ایثار و شهادت است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک تصریح کرد: آنچه یک ملت را شکست ناپذیر می ‏ کند، ترویج فرهنگ جهاد، خوباوری، ایمان به خدا و روحیه ایثار و شهادت است. 
وی اظهارکرد: کاروان ‎های راهیان نور بهترین اردوی تربیتی برای نسلی است که جبهه و جنگ را درک نکرده است اما می ‏ تواند با دیدن آثار شهدا و جانفشانی ‎های آنان بخوبی این فرهنگ را لمس کند.تاریخ بروزرسانی : 1394/9/4 ساعت: 2:41 PM