اخبار خوروبیابانک


50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود  

50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود [0 دیدگاه]

بیش از 50 برنامه به مناسبت‌ هفته بسیج درسطح پایگاه های مقاومت، واحدهای دانشجویی و دانش آموزی شهرستان خور و بیابانک اجرا می شود.
شماره مطلب : 1447 تاریخ ارسال : 1394/8/27 ساعت: 6:43 PM تعداد بازدیدها : 886

حضور خوروبیابانک در نمایشگاه توانمندیهای روستاییان کشور
اولین نمایشگاه توانمندیهای روستاییان کشور به همت معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با حضور یک غرفه از خوروبیابانک برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام خور، در این نمایشگاه که محفل با شکوهی از گردهمایی تمام اقوام ایرانی با لباسها، آوازها و آیینهای محلی به همراه توانایی اشتغال زایی در صنعت، معدن صنایع دستی گردشگری و کشاورزی بود خانم ماریا سعیدی به عنوان تنها غرفه دار از خوروبیابانک در این نمایشگاه حضور داشت.
 
خانم ماریا سعیدی علی رغم حذف خوروبیابانک از این نمایشگاه همت نموده و غرفه خوروبیابانک را به مساحت 12 متر مربع با همکاری خانم زاهد انارکی که غرفه چوپانان را با خوروبیابانک تقسیم نمودند برپا کردند.
 
دکتر جهانگیری معاون محترم رئیس جمهور، دکتر سلطانی فر ریئس سازمان میراث فرهنگی، دکتر سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، دکتر کریمی و دکتر حسنی از جمله افرادی بودند که از غرفه خوروبیابانک بازدید نمودند.
 
گفتنی است خانم سعیدی در سال جاری موفق به دریافت سه نشان ملی صنایع دستی شده اند.تاریخ بروزرسانی : 1394/8/27 ساعت: 6:43 PM