اخبار خوروبیابانک


50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود  

50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود [0 دیدگاه]

بیش از 50 برنامه به مناسبت‌ هفته بسیج درسطح پایگاه های مقاومت، واحدهای دانشجویی و دانش آموزی شهرستان خور و بیابانک اجرا می شود.
شماره مطلب : 1443 تاریخ ارسال : 1394/8/24 ساعت: 4:01 PM تعداد بازدیدها : 409

برگزاری دوره آموزشی تخصصی پیش‌بیمارستانی در خوروبیابانک
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خور وبیابانک از برگزاری دوره آموزش تخصصی پیش‌بیمارستانی در جمعیت هلال احمر این شهرستان خبر داد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام خور به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ،حسین ایرجی با اشاره به اهمیت آموزش های تخصصی در جمعیت گفت: جمعیت هلال احمر همه ساله با برگزاری دوره‌های تخصصی امداد و نجات نیروهای متخصص را برای خدمت‌رسانی در حوادث آموزش می‌دهد.
 
وی با بیان اینکه این دوره با حضور 29 نجاتگر برادر در جمعیت هلال احمر شهرستان خوروبیابانک برگزارشد افزود: هدف از برگزاری دوره های تخصصی، آموزش تخصصی امدادگران عضو در تیم‌های امداد و نجات، افزایش دانش عملیاتی اعضای تیم‌های امداد و نجات، افزایش کارایی عملیات های امداد و نجات در سوانح و غیره است.
 
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خوروبیابانک در ادامه تصریح کرد : شرح وظایف نجاتگر پیش بیمارستانی، ارزیابی صحنه و محیط حادثه، تثبیت پزشکی مصدوم،لوله‌گذاری، تریاژ، آسیب‌های شایع پس از سوانح و مراقبت‌های آن، فوریت‌های نجات درمانی، انتقال مصدوم ازجمله مباحثی است که در دوره تخصصی اقدامات پیش بیمارستانی به نجاتگران آموزش داده شد.
 
 
 تاریخ بروزرسانی : 1394/8/25 ساعت: 12:00 AM