اخبار خوروبیابانک


50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود  

50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود [0 دیدگاه]

بیش از 50 برنامه به مناسبت‌ هفته بسیج درسطح پایگاه های مقاومت، واحدهای دانشجویی و دانش آموزی شهرستان خور و بیابانک اجرا می شود.
شماره مطلب : 1432 تاریخ ارسال : 1394/8/10 ساعت: 7:33 PM تعداد بازدیدها : 469

خانه صنعت، معدن و تجارت خور و بیابانک افتتاح شد
خانه صنعت ، معدن و تجارت خور و بیابانک روز یکشنبه با حضور فرماندار و رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت این شهرستان افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام خور به نقل از ایرنا، فرماندار شهرستان خور و بیابانک در مراسم افتتاح خانه صنعت ، معدن و تجارت این شهرستان با اشاره به اهداف تشکیل خانه صنعت معدن گفت: کمک به توسعه اشتغال پایدار در بخش صنعت و معدن، تلاش برای برطرف شدن موانع تولید همچنین بر عهده گرفتن وظایف اجرایی از جمله اهداف تشکیل این خانه است. 
علی استوار با اشاره به دامنه وسیع فعالیت معادن در شهرستان خور و بیابانک گفت: 47 واحد معدنی در این شهرستان فعال هستند که وجود این تعداد واحد معدنی، ضرورت ایجاد خانه صنعت و معدن در شهرستان خور و بیابانک احساس می شد. 
وی با اشاره به جاذبه های طبیعی خور و بیابانک، افزود: استفاده از ظرفیت های گردشگری این شهرستان مورد توجه مسئولان قرار دارد و هم اکنون 30 واحد بومگردی در این شهرستان فعالیت می کنند.
فرماندار خور و بیابانک خاطر نشان کرد: این شهرستان به دلیل برخورداری از جاذبه های طبیعی و فرهنگی در طی شبانه روز میزبان یک هزار و 550 گردشگر داخلی و خارجی است و در راستای تامین امکانات لازم برای گردشگران هم اکنون سه باب هتل در شهر خور و روستاهای بیاضه و فرحزاد ساخته شده است.تاریخ بروزرسانی : 1394/8/10 ساعت: 7:33 PM