اخبار خوروبیابانک


50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود  

50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود [0 دیدگاه]

بیش از 50 برنامه به مناسبت‌ هفته بسیج درسطح پایگاه های مقاومت، واحدهای دانشجویی و دانش آموزی شهرستان خور و بیابانک اجرا می شود.
شماره مطلب : 1425 تاریخ ارسال : 1394/7/22 ساعت: 12:32 AM تعداد بازدیدها : 635

نشست اعضای شورای اسلامی و شهردار خور با ساکنین شهرک فاطمیه
جلسه هم اندیشی ساکنین شهرک فاطمیه با اعضای شورای شهر و شهردار خور در منزل آقای مهدی علیخانی برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر خور در این باره به خبرنگار پیام خور گفت: به پیشنهاد اهالی شهرک فاطمیه به منظور رفع اختلاف نظر به وجود آمده میان ساکنین این مجتمع مسکونی در نحوه آسفالت شدن معابر این شهرک و رسیدن به جمع بندی واحد، جلسه ای با حضور اعضای شورای شهر و شهردار محترم با ساکنین این محل برگزار شد.

علی اکبر علیخانی گفت: در این جلسه تعدادی از ساکنین نظرشان بر این بود که معابر این مجتمع مسکونی به صورت شرقی غربی آسفالت گردد ولی از آنجایی که سهمیه آسفالت محدود است و با این طرح کوچه ها به صورت کامل آسفالت نمیشد بخشی از اهالی مخالف آن بودند و معتقد بودند که کوچه های شمالی - جنوبی بایستی آسفالت شود.

وی افزود: از آنجایی که شورای شهر و شهردای در تلاش است که رضایت شهروندان محترم را جلب نماید اعلام نمودیم که هر تصمیمی را که اتخاذ نمایید توسط شهرداری عملیاتی خواهد شد.

علیخانی ادامه داد: در نهایت اکثر ساکنین این شهرک تصمیم گرفتند که کوچه های شمالی جنوبی آسفالت گردد و این تصمیم را کتبا که به امضای بیش از 50 نفر از ساکنین رسید به شورا اعلام نمودند.

وی خاطر نشان کرد: برای آسفالت کوچه های مجتمع های مسکونی امام رضا (ع)، فاطمیه و امام علی (ع) 4500 تن آسفالت استفاده شده است که این میزان به صورت تقریبا مساوی میان این سه مجتمع تقسیم شده است.

وی افزود:علاوه بر این، 1500 تن نیز برای آسفالت بولوار شورا به این میزان اضافه گردید.

علی اکبر علیخانی در پاسخ به این سوال که  آسفالت نشدن یک کوچه از شهرک امام علی ارتباطی به آسفالت پارکینگ حسینیه اعظم دارد یا خیر گفت: به هیچ عنوان سهمیه این شهرک به حسینیه منتقل نشده و آسفالت پارکینگ حسینیه به صورت کاملا رایگان و توسط شرکت زرین سپاهان که هزینه آن را تقبل کرده است اجرایی خواهد شد.

گزارش تصویری در آلبوم تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 1394/7/22 ساعت: 12:32 AM