اخبار خوروبیابانک


50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود  

50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود [0 دیدگاه]

بیش از 50 برنامه به مناسبت‌ هفته بسیج درسطح پایگاه های مقاومت، واحدهای دانشجویی و دانش آموزی شهرستان خور و بیابانک اجرا می شود.
شماره مطلب : 1409 تاریخ ارسال : 1394/7/2 ساعت: 2:22 PM تعداد بازدیدها : 502

مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر خور برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر خور با حضور حجت الاسلام و المسلمین صالحیان مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان، نماینده محترم مردم نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولین ، اعضای ستاد نماز جمعه خوروبیابانک و خانواده معزز شهدا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام خور، در جلسه شورای اداری شهرستان خوروبیابانک که صبح روز پنجشنبه در سالن آمفی تئاتر خور برگزار شد از زحمات حجت الاسلام و المسلمین اکبر ذوالفقاری امام جمعه سابق خور تقدیر و حجت السلام و المسلمین مهدی نژاد به عنوان امام جمعه جدید خور منصوب شدند.

در ابتدای این مراسم علی استوار فرماندار خوروبیابانک با بیان اینکه نماز جمعه مظهر همدلی و همزبانی می باشد اظهار داشت: با همدلی زیر چتر ولایت فقیه و بهره مندی از ظرفیت دولت تدبیر و امید و بهره گیری از اعتدال می توانیم در جهت ایجاد یک جامعه پویا و با نشاط موفق باشیم.

سید حمیدرضا طباطبایی نایینی نماینده مردم نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به خدمات ارزنده امام جمعه در شهر خور گفت: روشی که حجت السلام ذوالفقاری انتخاب کرده بودند مسیری آموزنده بود.

وی مردم داری، حسن خلق، انسانیت و دوستی و محبت را از ویژگی های بارز امام جمعه سابق عنوان کرد و افزود: ایجاد وحدت میان مردم و حضور در تمامی عرصه ها در کنار مسئولین و راهنمایی های به موقع وی از جمله خصوصیات و ویژگی های امام جمعه سابق می باشد و این ویژگی ها برکسی پوشیده نیست.

وی در پایان از خدمات ارزنده حاج آقا ذوالفقاری در شهرستان خوروبیابانک همچون تاسیس حوزه علمیه خواهران، ساخت دفتر امام جمعه و تجهیز مصلی نماز جمعه خور تقدیر و تشکر نمود.

طباطبایی نایینی ابراز امیدواری کرد: همه مردم و مسئولین از راهنمایی های امام جمعه جدید استفاده نموده و شرایط آسایش را برای وی فراهم آوریم.

حجت الاسلام والمسلمین ذوالفقاری امام جمعه سابق خور نیز در سخنان کوتاهی از لطف و محبت مردم و مسئولین به وی تشکر نمود و برای امام جمعه جدید خور نیز آرزوی موفقیت کرد.

 حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد امام جمعه جدید خور در سخنانی با بیان اینکه تنها هدف او در سنگر جدید خدمت است اظهار داشت: وحدت کلمه که رمز پیروزی و از تاکیدات رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) بود در شهرستان خوروبیابانک وجود دارد و یک دلی و برادری نمود بارزی در این شهر دارد.

گفتی است پیش از برگزاری این مراسم، حکم امامت جمعه حاج آقا مهدی نژاد در جمع نمازگزاران عید قربان در مسجدالنبی توسط حاج آقا صالحیان قرائت و توسط پدر شهید سید احمد آلداوود به ایشان نقدیم گردید.

گفتنی است حجت الاسلام والمسلمین اکبر ذوالفقاری امام جمعه سابق خور به عنوان امام جمعه شهر قمصر کاشان معرفی شده اند.
تاریخ بروزرسانی : 1394/7/2 ساعت: 2:53 PM