اخبار خوروبیابانک


50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود  

50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود [0 دیدگاه]

بیش از 50 برنامه به مناسبت‌ هفته بسیج درسطح پایگاه های مقاومت، واحدهای دانشجویی و دانش آموزی شهرستان خور و بیابانک اجرا می شود.
شماره مطلب : 1405 تاریخ ارسال : 1394/6/24 ساعت: 12:10 AM تعداد بازدیدها : 1048

قاتل اعظم سلمان اعدام شد.
سحرگاه سه شنبه گذشته حکم اعدام متهم معروف به «خفاش» که به صورت خانوادگي اقدام به سرقت به عنف همراه با آزار و اذيت طعمه خود مي کرد و يک فقره قتل (اعظم سلمان) در پرونده داشت پس از تاييد در شعبه نهم ديوان عالي کشور در بيرجند اجرا شد.
به گزارش «خراسان جنوبي»، نوزدهم فروردين امسال فرمانده انتظامي استان از دستگيري اعضاي باند مخوف سرقت به عنف و قتل که در چند استان مرتکب جرم شده بودند، خبر داد و گفت: اعضاي اين باند در يکي از شهرستان هاي خراسان جنوبي پس از سوار کردن طعمه دست به سرقت طلاها همراه با درگيري با مالباخته مي زدند که با همکاري ماموران انتظامي خراسان رضوي اعضاي اين باند در يک عمليات غافلگيرانه دستگير شدند.
 
سردار«واعظي» در آن زمان ارائه توضيحات تکميلي درباره اين باند مخوف را به تکميل پرونده و اعترافات متهمان موکول کرد.
 
بنابراين گزارش در کمتر از 4 روز پس از دستگيري ، دادستان شهرستان فردوس جزئيات خبر باند خفاش ها را بيان کرد و گفت: برابر گزارش ها و اعلام شکايت، اعضاي اين باند شانزدهم فروردين امسال در شهرک ولي عصر(عج) فردوس و باغشهر اسلاميه اقدام به دو فقره سرقت به عنف کردند .
 
حجت الاسلام «نسايي» افزود: آن ها گوشواره هاي دختر بچه اي در شهرک ولي عصر(عج) و بعد از نيم ساعت طلاهاي دو دختر بچه ديگر را که در مسير مدرسه بوده به زور مي گيرند و متواري مي شوند. وي ادامه داد: به محض اطلاع از اين موضوع تمام نيروهاي آگاهي و ماموران نيروي انتظامي شهرستان با هماهنگي و نظارت دادستان دستگيري عوامل اين باند را در دستور کار خود قرار دادند.
 
با توجه به مشخصاتي که مال باختگان ارائه کرده بودند سارقان سوار بر يک خودروي پيکان سفيد رنگي بودند که بر اين اساس دستور لازم صادر و به شهرهاي همجوار نيز اطلاع رساني شد. به گفته وي، در نهايت سارقان در حالي که به طرف گناباد در حرکت بودند در سه راهي کاخک – گناباد توسط نيروي انتظامي گناباد و فردوس در محاصره قرار گرفته و دستگير شدند.
 
وي با بيان اين که اين باند مخوف درشهرهاي مختلف کشور مانند قم، اصفهان، لاهيجان، خور و بيابانک، تربت حيدريه، طبس، فردوس و خليل آباد کاشمر سرقت هاي به عنف داشته و حتي يک فقره قتل نيز مرتکب شده اند، خاطرنشان کرد: در يک مورد آن ها خانمي که از شهر خور و بيابانک سوار بر ماشين کرده بودند به دليل مقاومت براي دادن طلاهايش او را به قتل رسانده و پس از رها کردن جسدش در طبس فرزند 20 ماهه مقتول را نيز در امامزاده اين شهر گذاشته بودند. وي به شگرد اين باند خطرناک براي سرقت نيز اشاره کرده و گفته بود: متهم اصلي پرونده که داراي دو همسر بوده با دو فرزند خود سوار بر يک خودروي پيکان سفيد رنگي مي شدند «يکي از همسرانش در صندلي جلو و بقيه در صندلي عقب»، آن ها دختران و خانم هاي جوان را به عنوان طعمه درحالي که خودرويشان را نيز به صورت شطرنجي کرده بودند تا جاي هيچ گونه شکي باقي نماند سوار مي کردند و پس از طي مسافتي خانمي که در صندلي جلو بوده به بهانه اي در صندلي عقب سوار مي شده تا طعمه آن ها در وسط قرار گيرد.
 
سپس در فرصت مناسبي دو همسر متهم سر طعمه را زيرصندلي قرارداده و تمام طلاها و ديگر اشياي قيمتي و وجوهات نقدي وي را به زور مي گرفتند و آن ها را با دست و پاي بسته در حالي که چشمانشان را نيز براي ديده نشدن پلاک خودرو مي بسته اند در کنار جاده يا مکان خلوتي رها مي کردند.
 
وي افزود: متهمان به17 فقره سرقت و يک فقره قتل اعتراف کردند.
 
به گزارش خبرنگار ما، اعضاي اين باند با تکميل پرونده و مراحل بازپرسي و بازسازي صحنه جرم با قرار مجرميت در اختيار دادگاه کيفري مستقر در شهرستان قرار گرفتند که با برگزاري جلسات رسيدگي و گرفتن اظهارات متهم رديف اول و ديگر متهم پرونده، متهم رديف اول به اشد مجازات (اعدام) محکوم شد که با ارسال پرونده متهم به شعبه نهم ديوان عالي کشور بر اجراي حکم صادر شده مهر تاييد خورد و به دستگاه هاي مربوط ابلاغ شد.
 
به گزارش «خراسان جنوبي»، سحرگاه ديروز با انجام تشريفات مراسم در زندان مرکزي بيرجند و با حضور مسئولان مربوط، متهم به قتل يک خانم و 17 فقره سرقت و تجاوز به عنف پاي چوبه دار رفت و به سزاي اعمال ننگين خود رسيد و با تاييد پزشکي قانوني جسد متهم 32 ساله به سردخانه منتقل شد.
 
يک منبع آگاه در دادگستري استان درباره روند رسيدگي به پرونده 2 متهم ديگر به خبرنگار ما گفت: با توجه به اين که دو متهم همسران متهم رديف اول بودند رسيدگي به پرونده آن ها به شعبه اول کيفري استان ارجاع شده که به زودي پيگيري خواهد شد.
 
اين مقام مسئول به مردم هشدار داد هيچ گاه سوار خودروهاي ناشناس نشوند يا در صورت نياز هنگام سوار شدن هر نوع وسيله اي شماره پلاک آن را به ذهن بسپارند تا در مواقع نياز بتوانند با ماموران همکاري کنند.
 
وي به خانواده ها نيز توصيه کرد: گوشواره ها و النگوهاي دختران خردسال را در معرض ديد عموم قرار ندهند زيرا وسوسه سارقان را در پي دارد.

1394/07/03 ساعت: 5:22 PM
خوری
چرا دروغ میگین هنوز دادگاه این قاتل توی بیرجند مونده و اون قاتل داره اب خنک میخوره اونوخ شما به دروغ میگین اعدام شده!!!!!!ههههههه
پیام خور
1394/07/03 ساعت: 10:34 PM
سلام. نه عزیزم قاتل اعدام شده.
1394/06/26 ساعت: 5:54 PM
همشهری
سلام..چرا سایت بهم ریختس خیلیییی کم کااارین خدایی..ی هفته هم شده نیومدم ولی بعدش گفتم حتمن کلی خبرگذاشتین ولی بااازم خبری نیس...حداقل بدین دست یکی دیگه...
پیام خور
1394/06/29 ساعت: 5:34 PM
سلام. من از همه شما معذرت خواهی می کنم. به خاطر کار زیاد نتونستم سایت را به روز کنم. امیدوارم بتونم بیشتر در خدمت شما باشم.
1394/06/25 ساعت: 11:58 AM
جواد
چرا اینقدر سوت و کوره نه خبری !نه گذارش تصویری!خیلی بد شده وبسایت یکم وقت بذارید
1394/06/24 ساعت: 1:13 PM
مرتضی
sam j, تو برای قاتل طلب مغفرت کردی یا برای مرحومه اعظم سلمان پیامت خیلی جای تعقل و بازنگری داره البته شنونده باید عاقل باشه که هست
1394/06/24 ساعت: 3:30 AM
sam
الله اکبر . ان شا الله خداوند روح ان مرحوم را مورد رحمت خود قرار دهد و به بازماندگانش صبر عطا کند.
1394/06/24 ساعت: 12:37 AM
و
اخه چرا اینجوری نه اطلاع رسانی و نه عکسی چرا اونجا


تاریخ بروزرسانی : 1394/6/24 ساعت: 12:10 AM