اخبار خوروبیابانک


50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود  

50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود [0 دیدگاه]

بیش از 50 برنامه به مناسبت‌ هفته بسیج درسطح پایگاه های مقاومت، واحدهای دانشجویی و دانش آموزی شهرستان خور و بیابانک اجرا می شود.
شماره مطلب : 1402 تاریخ ارسال : 1394/6/2 ساعت: 11:45 PM تعداد بازدیدها : 933

آتش سوزی در یک منزل مسکونی / 125 در دسترس نمی باشد!
عصر روز دوشنبه یک واحد مسکونی در شهرک امام علی علیه السلام خور دچار حریق شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام خور، مقارن ساعت 18 روز دوشنبه در حالیکه اهالی این واحد مسکونی مشغول استراحت بودند، آتش به جان خانه اشان افتاد و بخشی از سرمایه آنان را تبدیل به خاکستر کرد.
هرچند که خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در بر نداشت اما خسرات مالی قابل توجهی به بار آورد . اما نکته قابل تامل، دیر رسیدن ماشین آتش نشانی به محل حادثه است. 
به گفته یکی از همسایگان، از ساعت 18:05 دقیقه تماس با 125 آغاز می شود ولی کسی جوابگو نبوده است. در حالی که تماس با آتش نشانی بدون نتیجه می ماند همسایگان اقدام به خاموش نمودن آتش با سطل آب می نمایند اما با توجه به اینکه فشار آب نیز پایین بوده است آتش نه تنها مهار نشد بلکه پیشروی آن نیز گسترش یافت.
در نهایت یکی از همسایگان در ساعت 18:15 با موبایل یکی از کارمندان شهرداری تماس گرفته و جریان آتش سوزی را به وی گزارش می نماید و او نیز موبایل شیفت آتش نشانی را گرفته و خبر آتش سوزی به 125 گزارش می شود.
ماشین آتش نشانی در ساعت 18:30 یعنی 30 دقیقه بعد از شروع آتش سوزی به محل حادثه رسیده و اقدام به خاموش نمودن آتش می نماید.
اهالی این منزل مسکونی که از دیر رسیدن آتش نشانی به شدت شوکه شده اند مراتب اعتراض خود را به شهردار خور که دقایقی بعد از اطفاء حریق ، در محل حادثه حاضر شده بود اعلام نمودند.
آقای حلوانی شهردار خور هم از ساکنین این واحد مسکونی به خاطر دیر رسیدن آتش نشانی دلجویی می کند و قول می دهد که با خاطیان برخورد نماید.
امیدواریم که در حادثه های احتمالی بعدی آتش نشانی در مدت زمان استاندارد و در سریع ترین زمان ممکن به محل حادثه رسیده و خسارتهای جبران ناپذیر  به حداقل برسد.
 
گزارش تصویری به زودی
 تاریخ بروزرسانی : 1394/6/3 ساعت: 3:49 PM