اخبار خوروبیابانک


50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود  

50 برنامه به مناسبت هفته بسیج در خوروبیابانک اجرا می شود [0 دیدگاه]

بیش از 50 برنامه به مناسبت‌ هفته بسیج درسطح پایگاه های مقاومت، واحدهای دانشجویی و دانش آموزی شهرستان خور و بیابانک اجرا می شود.
شماره مطلب : 1397 تاریخ ارسال : 1394/5/24 ساعت: 6:23 PM تعداد بازدیدها : 838

فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج امام حسن شهر خور معرفی شد
با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک و فرمانده حوزه شهید مفتح خور مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(علیه السلام) شهر خور برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان، شب گذشته مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(علیه السلام) شهر خور برگزار شد.
 
سرهنگ دوم پاسدار جواد فصیحی با اشاره به توطئه دشمنان در سال های پس از انقلاب برای بر اندازی نظام جمهوری اسلامی گفت: در مقابل استکبار شش قدرت برتر، ایران را بر سر میز مذاکره می طلبند و ایران به پشتوانه مقاومت در اصول خود توانسته مقابل دشمنان قد علم کند.
 
وی افزود:تحمل سختی های بعد از انقلاب توسط مردم برای این بوده است که فرهنگ شیعی و اسلامی در کشور اعتلا یابد، مردم ما بسیار بصیر هستند و گاهی مانند حماسه 9 دی از مسئولین پیشی می گیرند و آتش فتنه را خاموش می کنند.
فصیحی تصریح کرد: وظیفه ما و مسئولین این است که توان جمهوری اسلامی حفظ کنیم، امروز انقلاب ما در سراسر جهان گسترش یافته است و بر اساس اصول انقلاب اسلامی هدایت می شود
 
در پایان این مراسم مهدی حجت کلانتری به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت امام حسن مجتبی(علیه السلام) معرفی شد و از زحمات حجت الاسلام والمسلمین مرتضی فیروزی تجلیل به عمل آمد.
 
 

 
تاریخ بروزرسانی : 1394/5/24 ساعت: 6:23 PM